AlBa-OnLinE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AlBa-OnLinE

Forumi i ri i Gjakovės
 
ForumPortalliKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat ne Forum :

Shko poshtė 
AutoriMesazh
albadavo
Super Administrator [.::webmaster::.]
Super Administrator [.::webmaster::.]
albadavo


Male
Numri i postimeve : 732
Age : 29
Localisation : Gjermani-sindelfingen
Emploi : albadavo
Loisirs : albadavo
Registration date : 29/11/2006

Rregullat ne Forum : Empty
MesazhTitulli: Rregullat ne Forum :   Rregullat ne Forum : Icon_minitime11/29/2006, 8:51 pm

Pėr tė qėnė njė anėtar i denjė i forumit duhet tė merni parasysh kėto kritere dhe rregulla, tė cilat janė baza e mbarėvajtjes sė diskutimeve me vlerė dhe interesante. Rrespektimi me rigorozitet i tyre favorizon njė imazh pozitiv tuajin kundrejt vizitorėve dhe anėtarėve tė tjerė.

1. Ndalohen kategorikisht ofendimet, kėrcėnimet ose banalizimet e ēdo lloji. Postimet qė do tė pėrmbajnė fraza me karakter tė tillė nuk do aprovohen nga stafi nė forum, i cili nuk ėshtė i detyruar tė japė asnjė sqarim mbi kėtė veprim.

2. Shkrimet tuaja do tė jenė gjithmonė tė shoqėruara nga njoftimi: Postuar nga "Anėtari", por pronėsia e shkrimit mbetet gjithmonė e drejtė e forumit.

3. Emri (Pseudonimi) juaj nė forum do tė jetė permanent ndaj kėshillojmė qė ta zgjidhni atė me kujdes. Pseudonimi duhet tė ketė karakter neutral ose qė nuk simbolizon njė rreklamim, ofendim ose kėrcėnim pėr stafin ose anėtarėt e tjerė tė forumit. Nė tė kundėrt anėtarėsimi juaj nė forum nuk do tė aprovohet nga stafi dhe do tė jetė i pavlefshėm.

4. Gjuha zyrtare ose dialekti i lejueshėm nė forum ėshtė ai zyrtar shqiptar. Pėrdorimi i gjuheve tjera nė forum do tė jetė i lejueshėm vetėm nė disa zona tė caktuara tė forumit.

5. Postime palidhje nuk duhet te besh, Duhet te Sillni mir Njeri me Tjetrin , Fjal palidhje nuk ban te folesh ...

6. Dikush se te ofendon duhesh ta lajmrosh Staffin Ton .

Me respekt Alba-X-forum


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 12/3/2006, 11:30 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alba-davo.tk
 
Rregullat ne Forum :
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlBa-OnLinE :: Regullat dhe verejtjet :: Regullat te Forumit-
Kėrce tek: